Bolje biti visok i lep, nego nizak i lep…
„I dalje odgovorno tvrdim da je sve mnogo lakše vama visokima. Još ako ste iole lepi, život vam je bajka“,
Read More„I dalje odgovorno tvrdim da je sve mnogo lakše vama visokima. Još ako ste iole lepi, život vam je bajka“,
Read More