Bolje biti visok i lep, nego nizak i lep…
„I dalje odgovorno tvrdim da je sve mnogo lakše vama visokima. Još ako ste iole lepi, život vam je bajka“,
Read More„I dalje odgovorno tvrdim da je sve mnogo lakše vama visokima. Još ako ste iole lepi, život vam je bajka“,
Read MoreVeć sam se ucrvljao čekajući. Mogao sam da odem već nebrojeno puta, ali sam se sve vreme nadao čekao pravu
Read MorePre nekoliko dana je proslavljena pobeda nad fašizmom. U našoj zemlji poprilično neprimetno, kao da se stidimo našeg učešća u
Read More