Knjiga je da se čita, čak i u septembru…
Prošlo je već pola meseca, i nikako da stignem da napišem neki red o prošlomesečnim pročćitanim knjigama… Šta da vam
Read MoreProšlo je već pola meseca, i nikako da stignem da napišem neki red o prošlomesečnim pročćitanim knjigama… Šta da vam
Read MoreOduvek sam više voleo bioskop od pozorišta, mada nije da ne mogu da pogledam neku predstavu. Možda je to stvar
Read More